0
0
Image

مجسمه‌های ویلو تری  ( Willow Tree )

زبان برای آدم‌ها فقط کلمه نیست. گر چه آدم‌ها با همین توانایی ارتباط کلامی بود که سرآمد طبیعت و جانداران شدند اما ذهن آدمی آن‌چنان توانمند و شگفتی‌ساز است که به هیچ‌چیز قناعت نمی‌کند. او همواره در  تلاش است تا دایره‌ی امکانات و تجارب خود را کامل‌تر کند. سال‌ها و سال‌هاست که  میل به آفرینش، جاودانگی و زیبایی انسان را به ترکیب تخیل، خلاقیت و مهارت‌هایش کشانده و از این روست که انسان هنر را به‌عنوان زبانی  جایگزین برای مفاهیم خاص و ویژ‌ه‌اش آفریده‌است. شعر و داستان، موسیقی، رقص، نقاشی، هنرهای تجسمی و صنایع دستی، هنرهای سمعی و بصری و ... همه‌وهمه بیانگر میل ما به برخوردی زیبایی‌شناسانه و خاص با زندگی است.

یکی از بهترین و کامل‌ترین تجارب هنری بشر، تجربه‌ی انسان در شکل‌دادن به خاک و گِل و خلق اشیائی است که با زبان تخیل و زیبایی مهم‌ترین مفاهیم را انتقال می‌دهند. اشیاء می توانند گزیده‌ای از خاطرات، یادها، عواطف و بریده‌ای از تجارب ما را تا همیشه ماندنی کنند. این شاید همان داستان پس‌پشت مجسمه‌های ویلو تری (willow Tree) هم باشد. طراح با ذکاوت و هوش هنری‌اش بخش‌هایی از قصه‌های مشترک زندگی همه‌ی مردم جهان را برگزید و به شکل مجموعه‌ای کامل از مجسمه‌های ناب ارائه کرد. او تجربه‌ی عشق، خانواده، مادرانگی، صلح، شادی، آرامش، دوستی، تنهایی، جدایی و دوری، رویاپردازی، کار و ... را در مقام بخش‌هایی مشترک در قصه‌ی زندگی همه‌ی انسان‌ها برگزید و با ظرافت و زیبایی تمام آن را در قالب یک مجموعه از مجسمه‌های کوچک آفرید.

به همین دلیل بود که این مجسمه‌ها به‌سرعت جای خود را در خانه‌ها ، اتاق‌ها وکنج‌های دنج زندگی و تنهایی اکثر آدم‌ها باز کردند. ایده‌ی اصلی این مجسمه‌ها جای خود را در صنعت تولید مجسمه‌سازی باز کرد و داستان آن‌ها در هر گوشه‌ای از جهان شنیده‌شد بی‌آنکه نیاز باشد، همه‌ی مردم دنیا با یک زبان واحد حرف بزنند. این مجسمه‌ها با زبانی تمثیلی و ساده عواطف و حالات بشری را برای همه مردم جهان بازگو می‌کنند و قصه‌ی رنج‌ها و شادی‌های زندگی را در تصویر حالات مشترک انسانی با زبان استعاریِ بدن منتقل می‌کنند. گرمای آغوش، خواندن کتاب، مواجه با طبیعت و زیبایی، دوست‌داشتن و دوست‌داشته‌شدن را به خلوت خانه‌ی امید آدم‌ها هدیه می‌برند.

این مجسمه‌های ویلوتری را شرکت امین کامپوزیت در ایران تولید کرده است.

About Willow Tree

Willow Tree® is an intimate line of figurative sculptures that speak in quiet ways to heal, comfort, protect and inspire. Artist Amin Composite hand carves the original of each figure from her studio in Tehran  ,  Iran. Pieces are cast from her original carvings , and individually painted by hand . Expression is revealed through gestures only a tilt of the head, placement of the hands, A turn of the body. The simplicity of form and absence of facial features signify Willow Tree. It is Amin's hope that these pieces be meaningful to both giver and receiver.

مجسمه های ویلوتری ( WILLOW TREE)

ویلو تری ( Willow Tree) عنوان برند مجموعه‌ای بی‌نظیر از مجسمه‌هایی است که با مفاهیم نمادین و تمثیلی ساده ای مانند عشق، شجاعت، صمیمیت، امید، تسلی و ... همراهند. خط تولید آن برای نخستین بار در ایران توسط شرکت امین کامپوزیت درسال 1390 شروع به کار کرد. آن دسته از عواطف و احساسات عالی بشری که صمیمت و حس نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر را بازگو می‌کنند و مرحمی بر زخم‌های معمول بشری هستند، به طرز شگفت انگیزی در مجسمه‌های ویلو تری ( Willow Tree) موج می‌زنند. «سوزان لوردی»، طراح خلاق این مجسمه‌ها در طراحی هر یک از آنها سعی داشته تا لحظه‌ای ناب از زندگی را ثبت یا احساسی را به شکل بسیار ساده ترسیم و بیان کند. مجسمه‌های سوزان مراحل کنده کاری و رنگ آمیزی که همگی با دست انجام شده‌اند و بسیاری مراحل دیگر را پشت سر گذاشته‌اند تا آنچه که باید و شاید را برای جهان به نمایش بگذارند. مجسمه های ویلوتری رامی توانیدازنمایندگیها ، فروشگاه های معتبرلوازم دکوری وفروشگاه های شهرکتاب باکیفیتی عالی وقیمتی مناسب تهیه فرمایید .

ساخت مدل وقالب های کامپوزیتی
تولید قطعات کامپوزیتی ( فایبرگلاس )
ساخت قالبهای سیلیکونی
تولید انواع مجسمه ولوازم دکوری
لاینینگ ( ایزولاسیون ) مخزن های بتونی ، فلزی ، لوله های انتقال موادشیمیایی
خدمات پوشش های نوین کرومی